GBM10016
Wooden Vase GBM10016
  • 5.0 Star
    0 Reviews
  • 4.5 Star
    0 Reviews
  • 4.0 Star
  • 3.5 Star
  • 3.0 Star
  • 2.5 Star
  • 2.0 Star
  • 1.5 Star
  • 1.0 Star
Lot Size= 1Piece(s)/
Unit of measure through which the product is packed and sold.
Min. Order: 1 Piece(s)
Minimum number of units below which the order will not be accepted.
1  Piece(s)
Quantity:
Shipping Cost: Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Lot size
1Piece(s)
Min. order Qty
Total quantity
0
Total price
Vendor Logo
Nature Creat
home & garden
Send messageCall Vendor
Call vendor directly for a
better price & negotiations
Product Overview
Features:
Height: 130mm
Width: 100mm
1 hole, 10mm